SEO

Co je SEO?

SEO je zkratka pro Optimalizace pro vyhledávače.

V podstatě se dá říct, že SEO je proces, při kterém SEO specialista pracuje pomocí různých technik a metod zvýšit vaší organickou návštěvnost ve vyhledávačích (Google, Seznam, Bing atd..).

Pokud vaše stránky budou lepší ve výsledcích vyhledávačích, tím je mnohem větší pravděpodobnost, že zákazníci vás najdou a kliknou na vás.

A to hlavní = SEO je návštěvnost zadarmo.

 

Proč je důležité pracovat na SEO?

Hlavním důvodem, proč je důležité pracovat na SEO, je to, že SEO pomáhá dosáhnout vyšších pozic ve výsledcích vyhledávání (SERP).

Díky tomu se zvyšuje šance, že uživatelé kliknout na vaše stránky v organickém vyhledávání. A to může zvýšit vaší organickou návštěvnost.

Jedním z mínus, které SEO má je to, že nefunguje na stisknutí jednoho tlačítka.

Oproti PPC (kde vidíte výsledky za pár dní/týdnů), je SEO dlouhodobý proces, a jeho výsledky se dostaví až po delší době v řádu několik měsíců i let.

Z toho důvodu se na SEO musí pracovat kontinuálně a dlouhodobě pomocí měsíční SEO správy. 

Pokud vás zajímá, jak postupuje při práci, můžete si přečíst článek měsíční správa SEO.

 

Proč spolupracovat s námi?

V SEO se pohybujeme několik, a za tu dobu jsme pomohli několika zákazníkům zvýšit organickou návštěvnost o 100% za pár měsíců. Můžete mrknout na naše SEO reference. 

Ke každému zákazníkovi přistupujeme individuálně a vytváří SEO strategii na míru.

Algoritmy vyhledávačů se neustále mění a díky tomu se musíme neustále zlepšovat a učit se novým věcem, aby jsme zákazníkům nabídly ty nejlepší služby.

Jsme plně TRANSPARENTNÍ! Nejsme jako některé SEO agentury, které jen fakturují a nepodávají žádné reporty o provedené práci. 

Pro většinu zákazníků pracujeme na předem určené časové dotaci na principu měsíční SEO správy. 

O vás projekt se můžete starat 10 hodin/měsíc nebo i 90 hodin/měsíc.

Samozřejmě se nebráníme i jednorázové spolupráci, jako je například analýza klíčových slov, technické SEO nebo SEO audit

 

 

Jaké služby nabízíme? 

Analýza klíčových slov: Získejte přesná a cílená klíčová slova pro vaši webovou stránku nebo podnikání, a zvyšte její viditelnost v organickém vyhledávání. Naše analýza klíčových slov vám poskytne porozumění tomu, co vaši zákazníci hledají, a umožní vám optimalizovat obsah přesně podle jejich potřeb.

SEO správaNechte nás implementovat klíčová slova a SEO strategii přímo na váš web! Naše služba zahrnuje vše od analýzy klíčových slov po tvorbu obsahu až kompletní správu vašich webových stránek, abychom zajistili, že váš web dosáhne zvýšení pozic v organickém vyhledávání.

SEO copywriting: Nechte klíčová slova pracovat za vás. Naše SEO copywritingové služby vám pomohou vytvořit obsah, který nejen osloví vaše cílové publikum, ale také zlepší vaši pozici v organickém vyhledávání. 

Technické SEO: Trápí vás technické problémy vašich webových stránek? Chcete zjistit, zda je váš web správně indexovatelný a běží jak má? Díky naší analýze webových stránek vám dokážeme odhalit technické problémy které nevidíte, a tím zlepšit indexovatelnost a chod vašeho webu.

SEO konzultace: Nevíte si s něčím rady nebo potřebujete odbornou pomoc? Nabízíme SEO konzultaci, ve které vám zodpovíme nejen otázky ohledně ohledně optimalizace webových stránek pro vyhledávače, ale také vám pomůžete s komplexním nastavením vašeho e-shopu.

Webová analytikaZískejte přesný přehled o vašich návštěvnících! S naší službou webové analytiky založené především na Google Analytics zjistíte, kdo jsou vaši zákazníci, odkud přicházejí a co na vašem webu hledají. Pomůžeme vám s nastavení služeb, řešením problémů a nastavením GA4 podle vašich představ.

SEO ceníkNahlédněte do našeho ceníku a vyberte si SEO balíček, který nejlépe odpovídá vašim potřebám. Potřebujete analýzu klíčových slov, konzultaci nebo tvořit obsah na vaše stránky? 

 

Pokud vás zajímá více o SEO, můžete si prohlédnout naší SEO akademii nebo SEO návody.

Záznamy nebyly nalezeny...

Zpět do obchodu