SEO ceník

Zde naleznete jasně strukturovaný přehled našich SEO služeb a příslušných cen, aby bylo vaše rozhodování co nejjednodušší.

Ceník SEO služeb:

 

Důležité je zmínit, že každý projekt je velmi individuální a ceník služeb se může lišit vzhledem ke konkrétním pracím. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.

 

SEO Konzultace

Nevíte si s něčím rady nebo potřebujete odbornou pomoc? Nabízíme SEO konzultaci, ve které vám zodpovíme nejen otázky ohledně optimalizace webových stránek pro vyhledávače, ale také vám pomůžete, s komplexním nastavením vašeho e-shopu. Zodpovíme vám veškeré otázky ohledně SEO. Díky této službě dokážeme podsunout vaše podnikaní a know how na lepší úroveň.

 

SEO správa

Nechte nás implementovat klíčová slova a SEO strategii přímo na váš web! SEO správa funguje na principu časové měsíční dotace, kterou si předem určíme. O váš projekt se můžeme starat 10h/měsíc, nebo i 100h/měsíc. Tato služba zahrnuje kompletní správu vašeho e-shop nebo internetových stránek.

Od analýzy klíčových slov, přes jejich následnou implementaci, tvorby obsahové strategie až po kontrolu webové analytiky. Pokud se chcete dozvědět více o této službě, navštivte naší službu SEO správa, kde podrobně rozebíráme, jaké postupy zde řešíme.

 

Analýza klíčových slov

Díky analýze klíčových slov dokážeme zjistit klíčová slova, která jsou relevantní k danému tématu. Tento krok je nejdůležitější k úspěchu v organickém vyhledávání, aby se váš projekt nebo e-shop dokázal umisťovat ve výsledcích vyhledávání. Naše analýza klíčových slov vám poskytne porozumění tomu, co vaši zákazníci hledají a umožní vám optimalizovat obsah přesně podle jejich potřeb. 

Nepošleme vám pouze analýzu klíčových slov a fakturu.... Následně po analýze vám dokážeme klíčová slova implementovat přímo pro váš projekt pomocí SEO správy. Pokud se však o váš projekt budete chtít starat sami, dokážeme vám pomocí SEO konzultace vše vysvětlit, abyste věděli, jak vše správně nastavit.

 

Technické SEO

Trápí vás technické problémy vašich webových stránek? Chcete zjistit, zda je váš web správně indexovatelný a viditelný pro vyhledávače? Díky technické analýze webových stránek, dokážeme přijít na problémy, které nejsou viditelné na první pohled a kvůli tomu nemusí být váš projekt přívětivý pro vyhledávače. 

Technické SEO je velmi důležité, ale častokrát je velmi opomíjené. I když se na prvním pohled může zdát, že vaše webové stránky jsou naprosto v pořádku, vždycky se mohou objevit problémy, které brání v indexaci a úspěchu vašich stránek.

 

SEO copywriting

Naše SEO copywritingové služby vám pomohou vytvořit obsah, který nejen osloví vaše cílové publikum, ale také zlepší vaši pozici v organickém vyhledávání díky relevanci vašemu podnikání. Napíšeme vám blogové články, popisky kateogrií nebo i popisky produktů, tak abyste uspěli v organickém vyhledávání.

SEO Copywriting je velmi důležitý, abyste dokázali uspět v organickém vyhledávání. Cílem je optimalizovat obsah na základě klíčových slov, aby byl přívětivý pro vyhledávače.

 

Webová analytika

Specializujeme se na poskytování přehledné webové analytiky založené především na Google Analytics. Díky naší službě zjistíte přesný a detailní pohled o vašich zákaznících. Chcete nastavit Google Analytics (G4)? Potřebujete vědět, odkud vaši zákazníci přicházejí, nebo vyhodnotit reklamy Google Ads? Pomůžeme vám s nastavení služeb, řešením problémů a nastavením GA4 podle vašich představ.

 

SEO zdarma

SEO zdarma nenabízíme

 

Jaké ostatní SEO služby nabízíme?

Pokud vás zajímá, návody a postupy ohledně SEO, můžete navštívit náš blogové články o SEO.

V naší SEO akademii se dozvíte, jak správně optimalizovat SEO a vše, co s tím souvisí. Ať už se jedná o technické SEO nebo i o webovou analytiku.

 

Přehled měst, kde nabízíme SEO Služby

SEO Praha SEO Choceň | SEO Litomyšl | SEO Vysoké Mýto | SEO Svitavy | SEO Ústí nad Orlicí | SEO Moravská Třebová | SEO Pardubice | SEO Hradec Králové | 

SEO Liberec | SEO Plzeň | SEO Olomouc | SEO Ostrava | SEO České Budějovice | SEO Zlín | SEO Brno | SEO Karlovy Vary

Zpět do obchodu