Tvorba webových stránek +

Webová stránka jako online vizitka vašeho podnikání.


 

 

Zde nejenže odhalujete svou identitu, vaše produkty a služby, ale také demonstrujete svou profesionalitu a kvalitu. První dojem je zde klíčový a může rozhodnout o tom, zda zákazník podnikne další krok - ať už to znamená ukázka své práce, vyplnění kontaktního formuláře, přihlášení k odběru novinek, či jakoukoliv jinou akci, kterou po něm očekáváte. Vaše stránka by měla být tak poutavá, aby na první pohled přesvědčila návštěvníky, že jste tou pravou volbou.

 

 

one    SEZNÁMENÍ  

Začneme tím, že se důkladně seznámíme s vaším podnikáním.  Projdeme okruh podnikání, zákazníky i konkurenci. Všechny tyto informace jsou pro nás velmi důležité. Díky nim můžeme vytvořit kvalitní webovou prezentaci.

 
 
 

two    NÁVRH KONCEPTU 

Vypracujeme grafický koncept vaší webové stránky. Představíme vám, jak by měla vaše stránka vypadat a jaké prvky by měla obsahovat, aby co nejlépe reprezentovala vaše podnikání.

 

three    VÝVOJ WEBU 

Přistoupíme k samotnému vytvoření webových stránek. Budeme využívat informace získané během seznámení a v průběhu práce uskutečníme několik kontrol, abychom zajistili, že výsledek bude přesně podle vašich představ.

 

four    SPUŠTĚNÍ 

Jakmile bude web připraven, spustíme ho. Náš společný příběh tím ale nekončí. Pokud máte zájem, budeme s vámi nadále spolupracovat na aktualizacích webu, přidávání obsahu a dalších krocích pro další rozvoj vašeho podnikání.

 

five    PROPAGACE 

Začneme s realizací prvních marketingových aktivit podle předem připravené strategie. Tyto aktivity následně vyhodnotíme a upravíme pro maximální efektivitu.

 

 Nebojte se, všechny tyto kroky zvládneme společně. 

 

 

Záznamy nebyly nalezeny...

Zpět do obchodu