SEO pomoc

potrebujete-pomoc-se-seoV dnešním digitálním světě je pro majitele stránek (ať už e-shopu nebo služeb) důležité než kdy jindy mít silnou online prezentaci.

A to znamená, že je důležité pracovat na všech komunikačních kanálech.

Ať už se bavíme o placené reklamě (PPC), sociálních sítí, SEO atd..

 

Dnes ale bude řeč o SEO!

SEO je proces optimalizace vašich webových stránek tak, aby se dokázaly umístit na vyšší pozicích v organickém vyhledávání.

Když zákazníci hledají vaše produkty, nebo články, které nabízíte na stránkách.

Pokud se vám nepodaří dosáhnout dobrých pozic ve vyhledávání, může vám pomoci SEO Specialista.

 

SEO specialista je odborník, který se snaží pomocí různých technik a metod dosáhnout požadovaných pozic ve vyhledávání.

Specialisté na SEO mají znalosti a zkušenosti, které jsou potřebné pro optimalizaci stránek tak, aby se umístily výše v organickém vyhledávání a přilákaly více návštěvnosti.

Pokud vás více zajímá SEO, můžete si přečíst můj článek Jak na SEO v roce 2024.

 

Potřebujete pomoc se SEO?

Jsme digitální agentura, která pomáhá nejen s tvorbou webových stránek a nastavením e-shopu (naše služby), ale zároveň se náš tým skládá z kvalitních SEO specialistů, kteří vám pomůžou dosáhnout lepších pozic ve vyhledávačích.

Nabízíme komplexní SEO služby, které pomohou vašemu webu dosáhnout lepší pozic a přilákat více relevantních návštěvníků.

Co nabízíme?

Co můžete od nás očekávat?

 1. Důkladná analýza: provedeme hloubkovou analýzu vašich stránek nebo konkurence, abychom identifikovali oblasti, které je třeba zlepšit.
 2. Vytvoření strategie na míru: na základě našich zjištění vám vytvoříme SEO strategii, která bude doslova šitá na míru vašim specifickým potřebám a cílům.
 3. Implementace strategie: postaráme se o implementaci vašich aspektů vaší SEO strategie, od analýzy klíčových slov až po Technické SEO.
 4. Průběžné sledování a reporting: pravidelně sledujeme pozice ve vyhledávačích pomocích profesionálních SEO nástrojů.

Proč si vybrat nás?

 1. Máme zkušenosti: v oblasti SEO máme bohaté zkušenosti s optimalizací webových stránek pro různá odvětví a e-shopy.
 2. Transparentnost: budeme s vámi komunikovat otevřeně a transparentně po celou dobu naší spolupráce. Nebudeme vás tahat za nos.
 3. Dosahujeme měřitelných výsledků: zaměřujeme se na dosažení měřitelných výsledků, které pomohou vašemu růstu.

Pokud vás zajímá více, můžete si prohlédnout naše Reference klientů.

 

Co je SEO?

SEO je zkratka pro Optimalizace pro vyhledávače.

V podstatě se jedná o soubor technik a metod, díky kterým se snažíte zvýšit organickou návštěvnost vašich webových stránek na předních pozicích ve vyhledávačích jako je Google, Seznam, Bing a ostatní.

Hlavní cíl SEO je zvýšit organickou návštěvnost, tedy návštěvníky, kteří na váš web přijdou z vyhledávačů.

Co znamená organické vyhledávání? Pokud zadáte nějaký dotaz do vyhledávače, zobrazí se vám výsledky vyhledávání na vámi zadaný dotaz.

Na prvních 3-4 příčkách se vám zobrazí výsledky placené reklamy (PPC), a následně poté se vám zobrazí dotazy z organického vyhledávání.

Hlavní výhodou SEO je to, že můžete získat na klíčové slovo nebo frázi návštěvnost = nemusíte platit reklamu za proklik, jako je u PPC (placené reklamy).

Než se pustíme do světa SEO, musíme si nejdříve říct na začátek, jak fungují vyhledávače, základy SEO nebo jaký vliv mohou mít zpětné odkazy na vaše webové stránky.

Pojďme na to!

 

Jak vám SEO může pomoci?

V dnešním digitální světě se dělí lidé na 2 tábory.

Jedni věří v organickou návštěvnost a šlápnout více do SEO.

Na druhé straně najdeme zastánci placené reklamy (PPC).

Obě tyto varianty mají své pro a proti, a nedá se jednoznačně říci, která varianta je lepší. Záleží na mnoha faktorech.

Nutné je dodat, že pokud chcete maximalizovat návratnost investic, je dobré začít pracovat na obou těchto variantách.

Jelikož SEO v kombinaci s PPC reklamu je velmi mocná zbraň. 

Pokud začnete pracovat na SEO za pomocí SEO specialisty, dokážete pomocí organické návštěvnosti zvýšit návratnost vašich investic ale v delším horizontu = SEO nefunguje na stisknutí červeného tlačítka.

Jedná se o běh na dlouho trať, a první znatelné výsledky se mohou objevovat až v řádu několika měsíců nebo i 1-2 let (záleží na mnoha faktorech).

Oproti tomu, pokud začnete propagovat vaše služby/produkty pomocí PPC reklamy, dokážete vidět reálná čísla už druhý den.

Placená reklama vám poskytne kontrolu nad tím, jak, kdy a kde se vaše reklamy zobrazují, a postupnou optimalizací můžete dosáhnout skvělých výsledků.

Nemusíte čekat měsíce nebo i dokonce roky, že váš obsah začne přivádět první návštěvníky, které proměníte ve své zákazníky.

Jak už jsem zmínil, vždy záleží na několika faktorech vaše byznysu, jakou cestou se vydat.

Teď jsme trochu odbočili, a je nutné si říci, jak vám SEO může pomoci. 

SEO vám může pomoci v několika směrech. mezi které můžeme zařadit:

 1. Zvýšení organické návštěvnosti: čím víc se vaše webové stránky umístí ve výsledcích vyhledávání, tím více relevantních zákazníků přilákáte na své stránky. To může mít za následek zvýšení organické návštěvnosti.
 2. Získání více relevantní návštěvnosti: SEO se zaměřuje na relevantní klíčová slova, která jsou spojená s vašim podnikáním.
 3. Zlepšení konverzních poměrů: pokud na vaše stránky přijde více relevantních relevantních návštěvníků, je mnohem více pravděpodobnější, že návštěvníky proměníte v zákazníky, kteří mají zájem o váš produkt.
 4. Konkurenční výhody: v dnešním digitálním světě je konkurence čím dál větší. Lidé, kteří investují do SEO, dokážou předběhnout svou konkurenci a více uspět na trhu.

 

Jak začít se SEO?

Na výběr máte několik možností:

 1. Naučit se SEO (horší varianta): můžete se pomocí různých SEO kurzů a školení nebo dostupných informací na internetu, ale není to úplně dobrá volba pro začátečníky, a hned vysvětlím proč. Pokud moc dobře nerozumíte SEO a chcete se pustit do vlastních úprav/implementaci, někdy můžete napáchat více škody než užitku. V tom lepší případě, pomůžete vyzvednout vaše stránky v organickém vyhledávání a přivedete relevantní zákazníky/návštěvníky.
 2. Najmout si SEO agenturu nebo SEO specialistu: tak jako každé odvětví, SEO se neustále vyvíjí. SEO specialista má hluboké znalosti jak fungují vyhledávače. Díky tomu vám může pomoci dosáhnout co nejlepších výsledků ve vyhledávání. Optimalizace webových stránek může být časově náročné a pokud nemáte dostate znalostí a především času, může vám SEO specialista ušetřit peníze i čas. 

Najmutí SEO specialisty nebo SEO agentury je pro některé z vás velká investice, ale v budoucnu se vám vrátí.

Pokud se chcete naučit SEO sami, je to ve většině případů velmi zdlouhavé.

Na internetu se objevují nerelevantní informace, které už dnes nejsou aktuální a akorát vám zamotají hlavu.

Navíc, pokud nemáte dostatek znalostí, můžete akorát vašim stránkám uškodit v tom nejhorším případě dostanete BAN (penalizaci od Googlu = stává se v tom neextrémnějším případě).

Pokud se ale opravdu chcete naučit SEO, můžete navštívit naší SEO akademii nebo si přečíst článek Jak na SEO v roce 2024

Za zmínku také stojí náš SEO kurz, kde vás provedeme kompletním zaškolení v oblasti SEO.

Můžete také mrknout na nejlepší SEO zdroje, odkud získávat aktuální informace ze světa SEO.

 

Jaké služby v SEO nabízíme?

Důležité stránky:

 

Přehled měst, kde nabízíme SEO Služby

SEO Praha SEO Choceň | SEO Litomyšl | SEO Vysoké Mýto | SEO Svitavy | SEO Ústí nad Orlicí | SEO Moravská Třebová | SEO Pardubice | SEO Hradec Králové | 

SEO Liberec | SEO Plzeň | SEO Olomouc | SEO Ostrava | SEO České Budějovice | SEO Zlín | SEO Brno | SEO Karlovy Vary

Zpět do obchodu