Co je to ClickTale?

ClickTale je software zaměřený na analýzu webových stránek, který umožňuje odhalit chování návštěvníků na webových stránkách. Pomáhá analyzovat a optimalizovat výkon a použitelnost webových stránek tím, že sleduje a zaznamenává akce, pohyby a interakce návštěvníků, jako jsou kliknutí myší, posuny, tapnutí a stisky kláves​​.

ClickTale je nyní součástí platformy Contentsquare's Digital Experience Analytics, což rozšiřuje schopnosti značek poskytovat lepší zákaznické zkušenosti​.

Je to služba typu Software-As-A-Service (SaaS) založená na cloudu, která umožňuje vizualizovat zákaznickou zkušenost na vašem webu z jejich perspektivy​. 

Poskytuje řešení pro analýzu chování uživatelů, které pomáhá majitelům webových stránek sledovat a analyzovat uživatelské chování, a umožňuje uživatelům zůstat aktualizovanými, jak návštěvníci navigují na jejich webových stránkách. Je vhodný pro všechny typy webových stránek a pro organizace všech velikostí​.

ClickTale sleduje každý pohyb myší, kliknutí a posun, vytváří přehrávatelná videa celých prohlížecích relací zákazníků, stejně jako silné vizuální tepelné mapy a behaviorální zprávy, které dokonale doplňují tradiční webové analytiky. Jako plně hostovaná služba na bázi předplatného je ClickTale nákladově efektivní a rychle se nastavuje​​.

Pokud vás zajímá Google Analytics, přečtěte si náš článek: Google analytics (GA4): kompletní průvodce.

Zpět do obchodu