SEO zdroje

Kde hledat infromace a učit se SEO, PPC, GA4 a další?

Zde je můj seznam, který používám při studiu nejnovějších strategií, postupů a dalších zajímavých věci.

 

 

Google Webmaster Central Blog

Google Webmaster Central Blog je oficiální blog společnosti Google, kde můžete najít informace o aktualizacích algoritmů Google Search, oznámení o nových funkcích Google Search a osvědčené postupy pro SEO.

 

The Moz Blog

The Moz Blog je webový blog, který se zabývá všemi aspekty SEO. Byl založen spoluzakladatelem Moz Randem Fishkinem a je nyní jedním z nejpopulárnějších zdrojů informací na toto téma. The Moz Blog nabízí tipy, triky a návody na vše, co souvisí se SEO, od základních průvodců po hloubkové analýzy složitých témat. 

Můžete se také dozvědět o nejnovějších trendech a novinkách v oblasti SEO a online marketingu.

 

Semrush

Semrush Blog se zabývá všemi aspekty digitálního marketingu a především SEO. Nabízí tipy, triky a návody na to, jak zlepšit výkon vašeho webu, přilákat více zákazníků a dosáhnout nových publik. Z mé strany patří mezi TOP 3 nejlepší blogy, kde se naučíte SEO od A do Z.

 

Ahrefs

Ahrefs Blog je webový blog, který se zabývá všemi aspekty SEO a marketingu. Na blogu najdete podrobné návody, případové studie a datově podložené vhledy do témat, jako jsou analýza klíčových klíčových slov, on-page SEO, link building, content marketing, aktualizace produktů a další. Blog je k dispozici pouze v angličtině ale je ZDARMA.

 

Yoast 

Yoast SEO blog je webový blog, který se zabývá všemi aspekty SEO. Na blogu najdete tipy, triky a návody, jak zlepšit viditelnost vašeho webu na Google a jiných vyhledávačích. Blog je určen pro začátečníky i pokročilé uživatele, kteří chtějí zvýšit návštěvnost a konverze svých webů. YOAST je především populární a velmi známý díky svému pluginu pro Wordpress, který patří mezí 3 nejpoužívanější SEO pluginy.

 

Search Engine Land

Search Engine Land patří k předtím vzdělávacím stránkám především v SEO, ale i také PPC, Copywritingu atd.. Webové stránky byl založeny v roce 2006 Dannym Sullivanem, který v současné době pracuje v Googlu. Mimo to, Search Enegine Land má sesterskou publikaci MarTech.

 

Search Engine Journal

Search Engine Journal patří také mezi moje TOP 3 zdroje, ze kterých se nejčastěji učím a zkoumám nové poznatky. Tento web, stejně jako Engine Land nabízí novinky, zprávy, strategie nejen o SEO ale také o PPC, Copywritingu a tvorbě obsahu. Byl založen v roce 2003 Lorenem Bakerem a v současné době patří pod společnost Aplha Brand Media.

 

Další SEO zdroje: 

  1. Wordstream - https://www.wordstream.com/
  2. Baclinkohttps://backlinko.com/
  3. Neil Patelhttps://neilpatel.com/
  4. Webmasterworldhttps://www.webmasterworld.com/
Zpět do obchodu