O nás

ZOOMSTUDIO logo bez pozadiNaše firma, ZOOM STUDIO, má hluboké kořeny a vznikla díky jedinečné kombinaci zkušeností, zájmu, vášně a odhodlání učit se novým věcem. Zakladatelé jsou tři přátelé Jakub, David a Honza.

Celý náš příběh začal v roce 2016 lety, kdy David a Jakub spojili své síly a postupně založili firmu PiPa Holding s.r.o. Od té doby jsme se věnovali online podnikání v internetových obchodech a provozování obchodních aktivit. Naše spolupráce trvá více než 8 let, během nichž jsme zažili mnoho výzev a úspěchů.

V té době se také k našemu týmu připojil náš třetí kamarád, Honza. Honza se věnoval studiu a vzdělávání se v oblasti SEO (Search Engine Optimization) po dobu více než tří let. Své dovednosti a znalosti získané v praxi si pečlivě budoval v různých firmách, které se zabývají optimalizací pro vyhledávače.

Společně jsme se rozhodli sdílet naše bohaté zkušenosti a dovednosti s dalšími podnikateli. To vedlo ke vzniku ZOOM STUDIO, kde se zaměřujeme na rady, nastavování, tvorbu, školení, konzultace a pomoc podnikatelům v růstu jejich online podnikání. Jsme přesvědčeni, že v dnešní době je klíčové neustále se učit, adaptovat a rozvíjet, a právě to chceme našim klientům umožnit.

Naše týmová dynamika, vášeň pro podnikání a hluboké znalosti v oblasti online marketingu a SEO nás motivují každý den k tomu, abychom pomáhali našim klientům dosáhnout úspěchu ve svých oborech.

Jsme hrdí na to, co jsme dosáhli doposud, a těšíme se na spolupráci k dosažení vašich podnikatelských cílů.

 

Vítejte v ZOOM STUDIU

Zpět do obchodu